אודות פנים פריז

PANIM PARIS  By Dr Meyer

מוצרי פנים פריז פותחו ע”י ד”ר מאייר, רופא יהודי צרפתי שהאמין רק במוצרים טבעיים כיוון שהם חודרים לעור, נספגים, פעילים והכי חשוב יעודדו את התאים שלנו בצורה טבעית להתחדש, לשפר את שמירת המים בעור ולשדרג את תאי האלסטין והקולגן.

בעולם הטבע נמצא כל מה שהגוף דורש. יתרון חשוב בקוסמטיקה הטבעית הוא יכולת החדירה לעור.

הכל התחיל בשנות ה-80. ד״ר ראול מאייר, היה רופא משפחה בצרפת אשר הקים את אחת הקליניקות המפוארות בליון. ד״ר מאייר הרחיב את הקליניקה לטיפולים אלטרנטיביים תוך התמחות בשיטת האוריקלוטרפיה (דיקור באוזניים) מתוך אמונה והבנה כי למטופליו רצה להעניק טיפול טבעי ואפקטיבי.

בנוסף, המרפאה התמחתה בין היתר בטיפולים הומואפטיים ופיטוטרפיים אשר הוו בסיס לפורמלות המוכרות לנו היום.

בתו הבכורה דבורה מאייר עומדת כיום בחזית הקוסמטיקה הטבעית עם מותג היוקרה PANIM PARIS. ״כשהייתי קטנה, אולי בת 12, ראיתי את אבא שלי מערבב מספר שמנים וצמחים. שאלתי אותו אם הוא עושה את זה לריח הטוב בבית? והוא ענה בפשטות ובכנות האופיינית לו. ״ לא, זה לעור של אמא״. לעולם לא הייתי מאמינה ש – 10 שנים אח״כ אהיה ממשיכת דרכו, מה שמצחיק בכל הסיפור, שאמא ואני משתמשות עדיין באותו ערבוב צמחים ייחודי״.

אנחנו מבטיחים תוצאות!
אנו עדים לשינויים בתחום הקוסמטיקה, שינויים המתבססים על חומרים כימיים בעיקר. למעשה עברו כמעט 40 שנה מאז התרכובות הראשונות שד״ר ראול מאייר רקח ועדיין לא ראינו תרכובות חדשות בתחום המגיעות לרמות של PANIM PARIS.

אלו הפורמלות המעניקות תוצאות ללקוחותינו כבר שנים רבות והן מוכיחות את עצמן.

PANIM PARIS מבטיחים לך חוויה קוסמטית יוקרתית ואירופאית שתעניק לך את התוצאות המושלמות עבורך, משלב הרכישה, הליווי והתוצאה המקסימלית לעור פניך.

כשאנו מחפשים מוצר טוב לילדנו תמיד נחפש את המוצר הטבעי.

העור הוא האיבר החי הגדול ביותר בגוף האדם ואחד מהחשובים, יש להתייחס אליו בזהירות ולכן הטבע הוא הדבר הנכון ביותר עבורך ועבור העור שלך!

עד 100% חומר טבעי פעיל

יש לך שאלה?
רוצה להתחיל ולא יודע\ת מאיפה?
צוות פנים פריז לרשותך!

ליצירת קשר

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.