אודות פנים פריז

ניקוי פנים טבעי

שימי את הפנים בפרונט

הפנים שלך מספרות עליך המון. עור קורן, מורם וקפיצי למגע הוא הסוד למראה רענן וצעיר. קוסמטיקה טבעית ייחודית מבית פנים פריז בפיתוחו של ד”ר מאייר מציעה טיפול חדשני באמצעות פורמולות מרוכזות, טבעיות וחדירות לעור אשר ביכולתן לשדרג את מבנה התא,
למלא קמטים תוך ימים ולשפר את גוון העור ואת מידת הגמישות שלו.

הפנים הם כרטיס הביקור שלך
עור הפנים הוא כרטיס הביקור שלך. באמצעות טיפול ייחודי המתבסס על קומסטיקה טבעית ניתן להעניק טיפול אפקטיבי החודר לעומק שכבות העור ומבטיח מראה קורן, גמיש ורענן.

עור אלסטי
בחירה נכונה בחומר היא חשובה, אך חשובים יותר אחוזי החומר הפעיל בו. החומר הפעיל יעודד ייצור של קולגן האחראי על אלסטיות העור והוא יעניק לעורך את מראהו הגמיש והמלא.
השיטה החדשנית של פנים פריז ממצה את סגולות החומר הטבעי ומשלבת אחוזים גבוהים של חומר פעיל, המאפשרים עבודת עומק. החומרים הטבעיים נשטפים עם השתן ואינם נצברים בכליות.

טבעי וחדיר
עור מתחדש בכל 6 שבועות וחומר טבעי מעודד את תהליך החידוש ומאיץ אותו. המולקולות הזעירות שבצמח מאפשרות לחומר הפעיל שהוא מפיק לחדור לשכבות העור העמוקות. הטיפול בפנים פריז מתבסס על חומר טבעי פעיל ומרוכז, המשאיר חותם ועושה עבודה אפקטיבית וממוקדת בזמן קצר.

פנים מוצקות ועור קורן וקפיצי למגע
הטיפול בחומרים טבעיים הוא כמו תרופה לכל דבר. הידע הרב הנצבר בפנים פריז וההתמחות בעבודה עם חומרים טבעיים בריכוז גבוה של אחוזי חומר פעיל מאפשרת טיפול אפקטיבי בריפיון וצניחת העור. התוצאה – פנים מוצקות ועור קורן וקפיצי למגע.

בואי לטפל בבעיה ולא בסימפטום
כאשר מזריקים חומר מילוי לקמט, מטפלים בסימפטום ולא בבעיה האמיתית.
לחיים ורדרות ועור קורן הם תוצאה של הטיפול הייחודי שמציעה פנים פריז המטפל בשורש הבעיה.

PANIM PARIS  By Dr Meyer

מוצרי פנים פריז פותחו ע”י ד”ר מאייר, רופא יהודי צרפתי שהאמין רק במוצרים טבעיים כיוון שהם חודרים לעור, נספגים, פעילים והכי חשוב יעודדו את התאים שלנו בצורה טבעית להתחדש, לשפר את שמירת המים בעור ולשדרג את תאי האלסטין והקולגן.

בעולם הטבע נמצא כל מה שהגוף דורש. יתרון חשוב בקוסמטיקה הטבעית הוא יכולת החדירה לעור.

הכל התחיל בשנות ה-80. ד״ר ראול מאייר, היה רופא משפחה בצרפת אשר הקים את אחת הקליניקות המפוארות בליון. ד״ר מאייר הרחיב את הקליניקה לטיפולים אלטרנטיביים תוך התמחות בשיטת האוריקלוטרפיה (דיקור באוזניים) מתוך אמונה והבנה כי למטופליו רצה להעניק טיפול טבעי ואפקטיבי.

בנוסף, המרפאה התמחתה בין היתר בטיפולים הומואפטיים ופיטוטרפיים אשר הוו בסיס לפורמלות המוכרות לנו היום.

מוצרי קוסמטיקה טבעית
מוצרי קוסמטיקה טבעית
בתו הבכורה דבורה מאייר עומדת כיום בחזית הקוסמטיקה הטבעית עם מותג היוקרה PANIM PARIS. ״כשהייתי קטנה, אולי בת 12, ראיתי את אבא שלי מערבב מספר שמנים וצמחים. שאלתי אותו אם הוא עושה את זה לריח הטוב בבית? והוא ענה בפשטות ובכנות האופיינית לו. ״ לא, זה לעור של אמא״. לעולם לא הייתי מאמינה ש – 10 שנים אח״כ אהיה ממשיכת דרכו, מה שמצחיק בכל הסיפור, שאמא ואני משתמשות עדיין באותו ערבוב צמחים ייחודי״.

אנחנו מבטיחים תוצאות!
אנו עדים לשינויים בתחום הקוסמטיקה, שינויים המתבססים על חומרים כימיים בעיקר. למעשה עברו כמעט 40 שנה מאז התרכובות הראשונות שד״ר ראול מאייר רקח ועדיין לא ראינו תרכובות חדשות בתחום המגיעות לרמות של PANIM PARIS.

אלו הפורמלות המעניקות תוצאות ללקוחותינו כבר שנים רבות והן מוכיחות את עצמן.

PANIM PARIS מבטיחים לך חוויה קוסמטית יוקרתית ואירופאית שתעניק לך את התוצאות המושלמות עבורך, משלב הרכישה, הליווי והתוצאה המקסימלית לעור פניך.

כשאנו מחפשים מוצר טוב לילדנו תמיד נחפש את המוצר הטבעי.

העור הוא האיבר החי הגדול ביותר בגוף האדם ואחד מהחשובים, יש להתייחס אליו בזהירות ולכן הטבע הוא הדבר הנכון ביותר עבורך ועבור העור שלך!

עד 100% חומר טבעי פעיל

מוצרי קוסמטיקה טבעית

יש לך שאלה? רוצה להתחיל ולא יודע\ת מאיפה? צוות פנים פריז לרשותך!

ליצירת קשר

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.