הסיפור שלנו

PANIM PARIS

 By Dr. Meyer

מוצרי פנים פריז פותחו ע”י ד”ר מאייר, רופא יהודי צרפתי שהאמין רק במוצרים טבעיים כיוון שהם חודרים לעור, נספגים, פעילים והכי חשוב, מעודדים את התאים שלנו להתחדש בצורה טבעית. “השימוש במוצרים טבעיים משפר את שמירת המים בעור ומשדרג את תאי האלסטין והקולגן באופן טבעי”.

מוצרי פנים פריז מיוצרים בחבל אלזס שבצרפת ליד עיר הולדתו של ד”ר מאייר. במעבדותינו עובדים טובי הכימאים והנטורופתיים ומקפידים על איכות בלתי מתפשרת של הפורמולות הטבעיות של ד”ר מאייר.

בעולם הטבע יש את כל מה שהגוף דורש. קוסמטיקה טבעית משתמשת בכל הטוב שבטבע ומעניקה מוצרים איכותיים, חדירים לעור ובעלי השפעה מידית.

הסיפור של פנים פריז
וד”ר ראול מאייר

בשנות ה-80  ד”ר ראול מאייר היה רופא משפחה בצרפת אשר הקים את אחת הקליניקות המפוארות בליון. ד”ר מאייר הרחיב את הקליניקה לטיפולים אלטרנטיביים תוך התמחות בשיטת האוריקלוטרפיה (דיקור באוזניים) מתוך אמונה ורצון להעניק למטופליו את הטיפול הטבעי והאפקטיבי ביותר.

בנוסף, המרפאה התמחתה בטיפולים הומאופתיים ופיטותרפיים שהיוו בסיס לפורמולות קוסמטיקה טבעית המוכרות לנו היום.

פורמולות המכילות ריכוז צמחים נדיר המכיל אומגות ,חומצות שומן, ויטמינים ואנטי אוקסידנטים השומרים על לחות אופטימלית שיפור זרימת דם וחמצן לתאים, עידוד הקולגן וייצוב האלסטין.

אז למה פנים פריז?

קולקציית מוצרי הטיפוח של פנים פריז מכילה את השילובים המרוכזים ביותר של ארומתרפיה בטיפולי הקוסמטיקה. שיטות הטיפול הייחודיות אותן פיתח ד”ר מאייר היוו פריצת דרך בטיפולי קוסמטיקה ארומתרפיים, שיקום העור, איזון העור ואנטי אייג’ינג.

פנים פריז מציעה מוצרי קוסמטיקה טבעיים המביאים שילוב איכותי ונדיר של קוסמטיקה מתקדמת, ארומתרפיה, מדעי הרפואה והכימיה המתקדמים ביותר.

יחד עם צוות מקצועי מהשורה הראשונה שומרות בנותיו של ד”ר מאייר על הפורמולות המתקדמות ביותר בעולם ובכך הן שומרות את מסורת אביהן לתוצאות מוכחות לעורך.

אנחנו מבטיחים תוצאות!

אנו עדים לשינויים בתחום הקוסמטיקה. שינויים המתבססים על חומרים כימיים בעיקר. למעשה, עברו כמעט 40 שנה מאז התרכובות הראשונות שד”ר ראול מאייר רקח ועדיין לא ראינו תרכובות חדשות שמגיעות לרמות של PANIM PARIS.

אלו פורמולות טבעיות המעניקות תוצאות בזכות הריכוז המקסימלי של הצמחים בפורמולה המשלבת אומגות 3,6,9 המעודדות את חידוש התא ומונעות את הזדקנות העור. ויטמינים E ,C ,À המשפרים לחות, אנטי אוקסידנטים מעודדים קולגן וחידוש התא ולכן הן מוכיחות את עצמן כל פעם מחדש.

PANIM PARIS מבטיחים לך חוויה קוסמטית יוקרתית ואירופאית שתעניק לך את התוצאות המושלמות עבורך, משלב הרכישה, הליווי והתוצאה המקסימלית לעור פנייך.

העור הוא האיבר החי הגדול ביותר בגוף האדם ואחד מהחשובים, יש להתייחס אליו בזהירות ולכן הטבע הוא הדבר הנכון ביותר עבורך ועבור העור שלך!

מוצרי פנים פריז מכילים ריכוז צמחים שמנים ויטמינים ואומגות בין 30% עד 100% במוצר לאיזון שיקום וחידוש התא. 
יש לך שאלה? צוות מומחים כאן לרשותך!
ליצירת קשר

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.