7 כללים לבחירת קרם לחות לפנים

Blog thumbnail

7 כללים לבחירת קרם לחות לפנים

Blog thumbnail פורסם ב

חשיפה לשמש, ללכלוך ולזיהום האוויר, פוגעת גם בעור הפנים. בנוסף, לאורך השנים העור מאבד מהגמישות והחיוניות שלו. חומרי ההזנה ובהם גם קרם לפנים, סרום, חומרי ניקוי מקצועיים ואחרים, שומרים עליו על ידי הזנה ועידוד הקולגן להחזיר את התכונות הטבעיות בחזרה. העור הוא איבר חי ועל מנת שהוא ימשיך להתחדש, יש להזין אותו בקרם מותאם. בכתבה זו ריכזנו את שבעת הכללים לבחירת קרם לחות לפנים.

כלל ראשון – הגנה על העור

קרם פנים צריך להזין ולהגן על העור. החשיפה לשמש יכולה להיות מבורכת, אך במידה ותחת הגנה. על אף תכונותיו החיוביות של האור, הוא עלול לגרום להתפתחות קמטוטים, סדקים ופצעים. הקרם צריך להכיל חומרי הגנה ולשמור עלייך לאורך כל שעות היום ובכל פעולה.

כלל שני – התאמה לסוג העור

העור שלך יכול להיות מאופיין כנוטה ליובש או להפך, לשמנוניות. לגנטיקה יש מרכיב משמעותי על נראות העור ואם עורך יבש שתיית מים יכולה לעזור לו. בבחירת קרם לחות לפנים עלייך לבצע התאמה לעור הפנים ולדאוג כי הוא יזין אותו בחומרים הנחוצים עבורו. במקרה של עור יבש, יש להזין אותו בלחות ובמקרה של עור שמן, יש לבחור בקרם שיעזור לאזן את ההפרשה של בלוטות החלב.

כלל שלישי – שימוש בחומרים טבעיים בלבד

הקוסמטיקה הטבעית חדירה לעור וזאת תודות לניצול נכון של המבנה המולקולרי של הצמח. המבנה קטן ולכן מצליח לחדור אל תוך העור ולהזין אותו בוויטמינים, אומגות, חומצות שומן וכל מה שיכול לעזור לעור. קרם אשר מבוסס על קוסמטיקה טבעית שונה לחלוטין מזה שמכיל כימיקליים. הוא בטוח לשימוש כיוון שהחומצות אינן נספגות בכבד לאחר שהזינו את העור ותודות ליכולת לעודד את העור להמשיך להתחדש.

כלל רביעי – קרם יום וקרם לילה

קרם פנים מומלץ לשימוש ביום ובלילה, אך הקרם שמתאים למהלך היום הוא לא אותו קרם שמתאים לשעות הלילה. קרם הלילה הוא כבד יותר ומכיל חומרים אשר נספגים טוב יותר במנוחה. לכן הוא אידאלי לשימוש לפני השינה. קרם לילה המבוסס על קוסמטיקה טבעית מזין את העור בשמנים ארומטיים, תמציות צמחים והוא משקם את התאים. עם זאת, הוא יכול להכיל חומרים שאינם מתאימים לחשיפה לשמש ולכן יש להשתמש בו לפני השינה ולא לצאת איתו החוצה. קרם היום חשוב להזנת העור בוויטמינים ולשמירה והגנה מפני קרני השמש ומזהמים שונים שיכולים להיות בחוץ.

כלל חמישי – שילוב תכשירים נכון

קרם פנים טבעי הוא אחד התכשירים החשובים שצריכים להיות בבית, אך הוא לא עומד לבדו. כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר ומראה זוהר של עור הפנים, מומלץ לשלב בין מספר תכשירים. ראשית, חשוב לנקות את העור עם תכשירים המיועדים לו ובשום אופן לא עם סבון רגיל. יש להקפיד לצאת מהבית לאחר מריחת קרם ליום ובלילה להזין את העור עם סרום ולאחריו קרם לילה המיועד לעורך. בהתאם לגיל, יש לשקול גם למרוח קרם צוואר ליפט.

כלל שישי – התאמת הקרם לתקופה ולגיל

את הקרם מומלץ להתאים לתקופת החיים. החומרים הנדרשים להזנת העור בגיל 20 שונים מאלו שהוא יזדקק להם בגיל 50. כמו כן, בתקופת ההיריון ההורמונים משתנים ויש להתאים מחדש את הקרמים ותכשירי הקוסמטיקה. בכל גיל ובכל תקופה מומלץ להשתמש בחומרי קוסמטיקה טבעית בלבד וזאת כדי להבטיח חדירה מקסימלית של הוויטמינים, של האומגות ותמציות הצמחים. באתר ניתן לראות שלל מוצרים על פי קטגוריות גיל שונות וניתן ליצור קשר להתייעצות.

כלל שביעי – אריזה מתאימה

אין להסתכל על האריזה בלבד, אך כדאי להבין מדוע מוצרי קוסמטיקה איכותיים נמצאים בבקבוקים קטנים ולחיצים או מגיעים באריזת שפורפרת. קרם לחות מומלץ יהיה בתוך אריזה שתמנע חשיפה של הקרם לאוויר ותדרוש מינימום של מגע עם הידיים. כאשר האריזה לחיצה ניתן להוציא כמות קטנה שנדרשת לטיפול. כך הקרם נשמר היטב, נמנעת התחמצנות שנובעת ממגע ידיים בקרם וחשיפה לאוויר הפתוח והתוצאות איכותיות לאורך זמן.

המוצרים של פנים פריז עונים על כל הכללים. הם מכילים מרכיבים טבעיים חדירים לעור שמספקים הזנה מלאה, נארזים ונשלחים בתהליך מוקפד כדי לעזור לך לשמור על עור זוהר ורענן.

כתבו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.