תקנון ותנאי שימוש באתר

הקדמה:

חברת פנים פריז מספקת מוצרי קוסמטיקה טבעית , בין היתר באמצעות, אתר שכתובתו www.panimparis.co.il” (להלן: “האתר“), כמפורט להלן:

 1. בהצטרפותך ללקוחות חברת פנים פריז, ועם קבלת שירותיה, הינך מסכים עם תנאי השימוש והתקנון כפי שיופרט להלן.
 2. תנאי השימוש והתקנון נועדו לשם ווידוא שימוש נאות ומקובל בשירותים אותם מספקת חברת פנים פריז לכלל לקוחותיה.
 3. כניסתך לאתר ו/או שימוש בשירותי האתר ו/או רכישת השירותים/המוצרים המוצעים בו, מהווה ומבטאת הסכמה גמורה מצדך לתנאי השימוש/תקנון האתר, המפורטים במסמך זה.
 4. בכניסתך לאתר ו/או שימוש בשירותי האתר ו/או רכישת השירותים/המוצרים המוצעים בו, הרי, שבפעולותיך אלו, הנך מצהיר, כי קראת את תנאי השימוש, הינך מבין אותם עד תום, הינך מקבל אותם והינך נותן את הסכמתך לפעול על פי התנאים האמורים באופן מלא ומוחלט ללא כל סייג ומתוך הבנה מלאה של תוכן תקנון זה.

האמור בתנאי השימוש כתובים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ומתייחס לנשים וגברים כאחד.

קניין רוחני, זכויות יוצרים וסימני מסחר

 1. האתר והתוכן המופיעים באתר (עיצוב האתר, תמונות, טקסטים, צילומים, כל המרכיבים הצורניים והמהותיים של האתר, הרשומים והלא רשומים) שייכים בלעדית לבעלי אתר חברת “פנים פריז”, ומוגנים ע”י חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל.
 2. חל איסור על המשתמש באתר להעתיק, לפרסם, להפיץ, לשכפל, להציג, לשדר, לבצע, ליצור עבודות נגזרות, להנפיק רישיון למכור, להציג בפומבי, או למסור לצד שלישי כל חלק מן המידע הכלול באתר ללא הסכמתה הכתובה והמפורשת של בעלי האתר חברת “פנים פריז”.

שמירה על סודיות המידע אודות הלקוח

 1. האתר מתחייב שלא לעשות שום שימוש במידע אשר יוזן על ידי המשתמש אלא אם כן ישנו צורך לבצע איזה מהפעולות על פי הוראות התקנון בכללותן, ו\או כנדרש על פי דין או כדי למנוע שימוש לרעה.
 2. כל העברה של פרטי אשראי מהאתר נעשית באופן בטיחותי אך בקיום מקרים שאינם בשליטת מפעילי האתר ו\או הנובעים מכוח עליון, לא יהיו האתר ומפעיליו אחראים לנזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למשתמש ו\או למי מטעמו באם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא חוקי.
 3. המשתמש מודע לכך, כי האתר ומפעיליו נוקטים באמצעי זהירות מקובלים בכדי לשמור, ככל הניתן, על סודיות המידע בכדי להימנע מהעברתו לצדדים חיצוניים.
 4. האתר ומפעיליו יכולים לשמור מידע אישי של המשתמש, וכן כל מידע בכל הקשור לרכישותיו ללא הגבלת זמן, והמשתמש מצהיר ומאשר כי הוא נותן בזאת הסכמתו לאמור, כמו גם הסכמתו כי יעשה במידע שימוש לצורך בדיקות וחישובים סטטיסטיים וכן כדי להציע למשתמש בעתיד, מוצרים נוספים כלשהם אשר ישווקו על ידי האתר ו\או מפעיליו ו\או מי מטעמם.

הרכישה באתר

 1. ניתן לרכוש מוצרים באתר 24 שעות ביממה 365 יום בשנה, עד גמר המלאי.
 2. כל לקוח המחזיק כרטיס אשראי בתוקף יכול לרכוש מוצרים דרך האתר.
 3. המשתמש באתר יכול להוסיף לסל הקניות כל פריט שקיים במלאי, לשנות כמויות ולגרוע מוצרים מסל הקניות בכל זמן.
 4. בסיום ההזמנה יש לגשת לקופה בכדי לבצע תשלום.
 5. על מנת לבצע תשלום של המוצרים בסל הקניות יש להקליד פרטים אישיים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי, וכדי שההזמנה תבוצע במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת מפעילי האתר לא יוכלו להבטיח את ביצוע הקניה.
 6. הפריטים באתר מוצגים עם תמונות אשר נועדו להמחשה בלבד. ליד כל פריט מוצג מחירו של המוצר כולל מע”מ.
 7. המשתמש מודע לכך, כי כל שימוש באתר מבוצע על אחריותו הבלעדית.
 8. מפעילי האתר יוכלו להפסיק או לשנות את מתן שירותי האתר, בין אם נתנו הודעה על כך מראש למשתמש ובין אם לאו, וזאת מבלי שתהא להם חבות כלשהי כלפי מי מהמשתמשים ו\או צד ג’ אחר עם הפסקת או שינוי השירות.
 9. כל המבצע פעולת קנייה באתר מצהיר כי קרא את תקנון האתר והוא מסכים לתנאיו ולא תהא לו טענה ו\או דרישה ו\או תביעה כלשהי, וזה יהווה בסיס משפטי.
 10. משתמש המוסר פרטים כוזבים עובר עבירה פלילית, וכל משתמש המוסר פרטים כוזבים יהיה אחראי לכל נזק שייגרם לאתר עקב כך.
 11. ברכישה מעל 250 ₪, המוצרים נשלחים בחינם וניתן לשלוח מוצרים באמצעות דואר שליחים בתשלום נוסף של 50 ₪.
 12. ניתן לאסוף את המוצרים באופן עצמאי ממשרדנו ברח’ אבא אבן 1, הרצליה פיתוח.
 13. זמן אספקה בארץ הינו 7 ימים עסקים מקבלת ההזמנה וזמן האספקה לחו”ל הינו 20 ימי עסקים מקבלת ההזמנה.
 14. המוצרים שנרכשו באמצעות האתר, יסופקו לכתובת שנמסרה ע”י המשתמש בעת ביצוע ההזמנה.

מדיניות החזרות וביטולים

 1. ניתן לבטל הזמנה בתוך 14 מיום הגעת המשלוח וזאת בתנאי שהמוצר לא נפגם והלקוח לא עשה בו שימוש והכל בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א- 1981.
 2. בעת ביטול העסקה, יבוצע החזר כספי ללקוח בניכוי דמי ביטול בסך 5% או 100 ₪ וזאת לפי הנמוך מבין השניים.
 3. החזרת המוצר ע”י הלקוח תתבצע במעמד ביטול העסקה ולא יאוחר מ-7 ימי עסקים מיום הביטול.
 4. ההחזר הכספי יהיה לאמצעי התשלום בו שילם הלקוח.

המוצרים באתר

 1. כל תמונה המופיעה באתר ליד המוצר הינה להמחשה בלבד, אך יתכנו הבדלים בין הגוונים המופיעים בתמונה לבין הגוון האמיתי של המוצר שיסופק.
 2. מפעילי האתר אינם אחראיים על אופי השימוש במוצר שנרכש ותוצאותיו, והמשתמש יהיה האחראי הבלעדי על אופן השימוש במוצר הנרכש על ידו באמצעות האתר.
 3. בכל הזמנה עלול להיות שוני במרקם ו\או ריח ו\או צבע היות והמוצר טבעי אך הדבר איננו אינדיקציה לתקינותו של המוצר.
 4. אין לחשוף את המוצרים למקור חום ישיר.
 5. בהצגת המוצרים באתר, אין משום המלצה או הבעת דעת או נתינת חוות דעת לגבי אופי המוצרים, תכונותיהם, טיבם וכיו”ב.
 6. חברת “פנים פריז” איננה אחראית ולא תשא בכל נזק עקיף ו\או ישיר שנגרם למשתמש ו\או לצד שלישי כתוצאה משימוש במוצרים הנמכרים שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא.

כללי

 1. מפעילי האתר רשאים ללא הודעה מוקדמת, להפסיק בכל עת את הפעילות והשימוש באתר ולהפסיק מכירת מוצר מסוים.
 2. מפעילי האתר רשאים לערוך מוצרים, להסיר ו\או להוסיף מוצרים לפי החלטתם הבלעדית וללא הודעה מוקדמת, כמו כן המחירים והמבצעים באתר דינאמיים ומתעדכנים מזמן לזמן.
 3. למפעילי האתר ישנה, זכות ללא הודעה מוקדמת לבצע שינוי בתקנון האתר, וזאת בלבד שמפעילי האתר פרסמו את התקנון המעודכן באתר.
 4. מקום השיפוט הייחודי והבלעדי בגין כל עניין הנובע מהשימוש באתר הינו בתי המשפט בתל אביב ועל השימוש באתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.