שגרת טיפוח פנים – לא תאמינו עד כמה שזה קל!

Blog thumbnail

שגרת טיפוח פנים – לא תאמינו עד כמה שזה קל!

Blog thumbnail פורסם ב

אחד הכללים בחיים, כמעט בכל דבר הוא, אם אנחנו רוצים לשמור על מצב יציב, על מצב קבוע, מבלי לעורר שינויים מרחיקי לכת, מבלי לחזור אחורה, מבלי לגרום לנזק, אזי שעלינו לשמור על שגרה קבועה של פעולות, שגרה קבועה ומסודרת אשר תאפשר לנו לשמור על תוצאות טובות.

כך למשל, אם אנחנו רוצים לרדת במשקל ולשמור עליו, עלינו לשמור על הרגלי תזונה מסוימים לאורך זמן ולא לוותר עליהם אחרי שהגענו לתוצאה לה ייחלנו. זה נכון גם אם אנחנו רוצים להיכנס לכושר למשל, אז אנחנו צריכים להיכנס לשגרת אימונים ולשמור עליה לאורך זמן, בצורה כזו, נוכל לשמור על התוצאות הנכונות עבורנו.

אחת הדוגמאות הטובות לכך באה מעולם הקוסמטיקה והטיפוח. אם אנחנו רוצים לשמור על עור פנים מטופח, עלינו לשמור על שגרת טיפוח פנים רציפה ועקבית לאורך זמן. זה אומר, שאם התחלנו בטיפול מסוים שמתאים לנו, עלינו להמשיך אותו באופן עקבי, על פי ההוראות ולא להפסיק אותו. רק כך נוכל ליהנות מתוצאות איכותיות לאורך זמן.

שגרת טיפוח פנים עקבית ורציפה, היא דבר חשוב שכן אם אנחנו נעצור את השגרה ונפסיק לטפח את עור הפנים, הרי שתהיה נסיגה. כלומר, עור הפנים יחל לספוג כתמים ופצעים שונים אשר עלולים כמובן להזיק לו.

צריך להדגיש, טיפוח פנים טבעי הוא לא דבר מסובך. אנחנו יכולים למצוא היום הרבה מאוד מוצרי קוסמטיקה טבעיים אשר יכולים לעזור לנו, בין אם זה לצורך טיפול בבעיות ובין אם זה לצורך שימור המצב וטיפוח העור. ההמלצה היא להיעזר במוצרי קוסמטיקה טבעיים אשר הוכח כי הם הרבה יותר איכותיים ובריאים לעור מאשר מוצרי קוסמטיקה לא טבעיים.

כיצד שומרים על שגרת טיפוח פנים?

לפני שנציג מספר טיפים שיכולים לעזור בנושא, נסביר בקצרה את החשיבות של שמירה על שגרת טיפוח הפנים באופן יומיומי.

ראשית, טיפוח פנים על בסיס יומי מונע מצב של בעיות עור כאלה ואחרות שיכולות להזיק לעור.

שנית, טיפוח פנים על בסיס יומי מאפשר לנו להתמודד עם מצבים שונים, כולל שינויי מזג האוויר.

שלישית, טיפוח פנים על בסיס יומי הופך לשגרה יומית מאוד ברורה ופשוטה לטיפוח העור. יהיה לנו הרבה יותר קל ליישם אותה כך.

אז כיצד שומרים על שגרת טיפוח יומיומית?

דבר ראשון שעלינו לעשות, זה לקבוע לעצמנו הרגלים שונים שימנעו מאיתנו לשכוח מתי להשתמש באותם תכשירים. בין אם זה בבוקר אחרי שאנחנו מתעוררים או בלילה, לפני שאנחנו הולכים לישון.

דבר שני שעלינו לעשות, זה  לקחת איתנו את התכשירים השונים, כך נוכל להשתמש בהם בכל מקום ובכל זמן שנידרש לכך במהלך היום. הכל כמובן בהתאם להוראות השימוש ולצרכים שלנו.

כתבו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.