קרם פנים מומלץ – טיפים לשימוש

טיפוח פנים

קרם פנים מומלץ – טיפים לשימוש

טיפוח פנים פורסם ב

קרם פנים נחשב למוצר קוסמטי בסיסי שכל אישה חייבת לעצמה כדי להגן, למצק ולהזין את עור פניה. עם זאת, בקניית קרם פנים מומלץ לבצע את הפעולות הבאות כדי להבטיח את עבודתו היעילה:

 1. להתאים את הקרם לסוג העור, למשל אם יש לך עור שמן כדאי שיהיה לקרם הפנים מרקם אוורירי וקל. לעומת זאת, אם עורך יבש כדאי שקרם הפנים יכלול חומריפ פעילים במרקם עשיר ,מזין ולחותי .
 2. לרכוש אריזות קטנות. קרם פנים מומלץ הינו קרם לילה בגודל של 30-50 מ”ל. קרם לילה בכמויות גדולות יותר נוטה להתקלקל בקלות וקל יותר להתנייד עם קרם לילה קומפקטי.
 3. לבחור קרם בבקבוק זכוכית. קרם פנים שמבוסס על חומרי קוסמטיקה טבעית נוטה להיות עדין. בבקבוק זכוכית שומר מצוין על איכותו וכמובן שהבקבוק יהיה עם לחצן למנוע מגע של האצבעות עם הקרם מה שיכול לפגוע באיכות הקרם.
 4. להבטיח יעילות.  כדאי להצטייד בקרם פנים מחומרים טבעיים, למשל תמציות צמחים ו/או שמנים וחומצות ארומטיות. כי אלה חומרים חדירים לעומק תאי העור ולכן יהיו יעילים יותר בתוצאות לעורך .
 5. להתאים לעור רגיש. לבעלות עור רגיש הסובל מאדמומיות יתר כלי דם ונימים ,מומלץ לרכוש קרם פנים עם וויטמין K-וויטמין שמשפר את זרימת הדם. אפשרות נוספת היא לרכוש קרם פנים עם תמציות ונו טוניק – תמציות צמחים המגנות על כלי הדם ומרגיעות את העור.
 6. להבטיח את חילוף החומרים. מומלץ להצטייד בקרם פנים שכולל וויטמין B ולהתחיל להשתמש בו מוקדם ככל האפשר ( באזור גיל 35.)
 7. לוודא שהוא כולל וויטמינים שונים, בעיקר וויטמינים מסוג E ו-C שיש להם אפקט חיובי על עור הפנים. ויטמין E משפר לחות משמש כאנטי אוקסידנט וויטמין C אחראי על זוהר ברק ומעודד קולגן האחראי על הנפח וגמישות העור .
 8. לא להתפשר על ריכוז החומר הפעיל – קרם פנים מומלץ הוא כזה שמכיל ריכוז גבוה של מרכיבים טבעיים פעילים. כי רק עם ריכוז גבוה תצליחי לראות שינוי בעורך .

 

עם זאת, קרם פנים מומוץ לגילאים מתקדמים הינו קרם שחייב להכיל מרכיבים טבעיים נוספים על מנת להילחם בסימני ההזדקנות. לכן, קרם פנים מומלץ לגיל 40 וקרם פנים מומלץ לגיל 50 כדאי שיתבסס על :

 • פורמולות מרוכזות. פורמולות אלו ממלאות קמטים ובכוחן להעניק לעור מראה זוהר, גמיש ורענן ואף לשפר את מראה הפנים במהירות (לעיתים תוך ימים ספורים).
 • נוגדי חמצון וויטמינים מסוג E ו-C שמקנים הגנה מפני רדיקלים חופשיים  שגורמים להזדקנות העור (למשל קרם פנים עם שמן זרעי רימונים.)
 • חומצות שומן מסוג אומגה 3, 5,6 ו-9 שמגבירות את קצב ייצור הקולגן ואת פעולתן של מולקולות אוגרות מים. שתי פעולות אלו מסייעות בהגברת קצב חידוש העור – חידוש שנעשה כל 21-28 יום בגילאים צעירים אך יורד עם העלייה בגיל. 

לרכישת קרם פנים מומלץ ומוצרי קוסמטיקה טבעית נוספים לחצי כאן.

 

כתבו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.