קרם פנים מומלץ לגיל 50

קרם פנים מומלץ לגיל 50

קרם פנים מומלץ לגיל 50

קרם פנים מומלץ לגיל 50 פורסם ב

קרם לילה – מוצר חובה לנשים בנות 50 פלוס

גיל 50 ביהדות נקרא "גיל העצה" הודות לניסיון החיים הרב שנצבר במהלך הזמן. עם זאת, מכיוון שבגיל זה עור הפנים משקף לא רק את הזמן שעבר, אלא גם את מה שעבר עליו במהלכו (חוסר בשינה, עישון, חשיפה לשמש וכו') – העצה הכי טובה היא להקפיד על טיפוח עור הפנים, להצטייד בקרם פנים טבעי, לעשות שימוש בקרם נגד קמטים ובעיקר – להפוך את שגרת טיפוח הפנים למוקפדת הרבה יותר.

אחד המוצרים שכל אישה בת 50 פלוס חייבת להכיר הוא קרם לילה. קרם זה מבוסס על העובדה שבלילה תאי העור מתחלקים מחדש תוך כדי הפרשת הורמונים, למשל כדי לתקן את הנזקים שנגרמו במהלך היום (למשל חשיפה לא מבוקרת לקרני השמש) . המשמעות היא שקרם לילה הוא אלמנט הכרחי בפעולת האנטי-אייג'ינג של עור הפנים.

למעשה, בשעות הלילה העור הוא יותר חדיר מאשר בשעות היום, כך שיש לעשות שימוש בקרם לילה שכולל מרכיבים פעילים במטרה אחת – לזרז תהליכים שונים בעור כמו החלקה של קמטים והחדרה של לחות. מכיוון שהיום והלילה הן שתי תקופות שונות לחלוטין מכל הבחינות, גם הקרמים שבהם עושים צריכים להיות שונים בתכלית.

 

היוצא מן הכלל שאינו מעיד על הכלל

עם זאת, יש קרם אחד שמתאים הן ליום והן ללילה ושמו בישראל קרם צוואר ליפט. קרם זה מתאים לכל סוגי העור ומכיל 42% של שמנים, חומצות שומן מסוג אומגה 3,6 ו-9, ויטמינים ותמציות צמחיות פעילות, כך שהוא מצוין כקרם יום ולבנות 30 פלוס וכקרם לילה מומלץ לבנות 50 ויותר.

קרם זה הוא לא רק עשיר ומרוכז, אלא גם כולל שילוב בוטני ייחודי נדיר של קומפלקס צמחים החיוני לבניית רקמות העור, למשל רימונים שידועים בפעולתם האנטי-אוקסידנטית שמגנה על תאי העור מפני הזדקנות מוקדמת.

 

הודות לריכוז הפעיל הגבוה של צמחים בקרם הוא מדרבן את ייצור הקולגן, מעודד את חידושם של התאים ומעניק לעור לחות. לתוצאות מקסימליות מומלץ לשלב את הקרם עם מוצרים נוספים, למשל עם קרם סרום מולטי ליפט במקרה של עור יבש.

 

עם זאת, די בשימוש בקרם זה כדי להעניק לעור אפקט מיידי של מתיחה (תוך שבועיים בלבד ניתן לראות כבר תוצאות ראשוניות), להחליק קמטי הבעה, להגמיש ולמצק את העור, לשפר את טונוס העור ולייצב את האפידרמיס – מה שגורם לעור הפנים להיראות לא רק קורן יותר, אלא גם צעיר הרבה יותר.

 

כתבו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

654

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.