יתרונות הארומטרפיה

הטיפולים בשמנים למטרות ריפוי בעור ידועה מזה שנים רבות. פיתוח מוצרי קוסמטיקה טבעיים נעשו על ידי הסינים הקדמונים, ההודים, האינדיאנים, היוונים, המצרים, הרומאים והעבריים. השימוש בשמנים הייתה נחלתם של המלכים והאליטה החברתית בלבד והיום… אנחנו מביאים עד אלייך את האפשרות להשתמש בפורמולות טבעיות פעילות המבטיחות שינוי בריא ושיפור מצב עורך.

*מוצרים פנים פריז מבוססים על תמציות צמחים, ויטמינים, אומגות, שמנים וצמחי מרפא. במוצרים טבעיים וארומתרפיים יתכנו שינויים בצבע, בריח ובמרקם מייצור אחד למשנהו.

מחקרים מהשנים האחרונות מצביעים על כך שאמנם השימוש במוצרי הקוסמטיקה השונים הוא חיצוני, אבל החומרים התעשייתיים, הכימיקליים הסינתטיים והחומרים המשמרים שנמצאים בהם, חודרים למחזור הדם ונספגים בגוף.
המשמעות היא שמוצרי הקוסמטיקה התעשייתיים, הסינתטיים או הכימיים נחשבים למסוכנים ותמיד כדאי להעדיף קוסמטיקה טבעית. אמנם הטרנד הטבעי כבש את העולם בתחומים רבים, אך בתחום הקוסמטיקה לא מדובר בתופעה חולפת שהיא בגדר מותרות אלא בהכרח של ממש.

מהו מוצר קוסמטיקה טבעית?

על פי מילון אבן שושן, “טבעי” הוא: “כל דבר שמקורו בטבע ושאינו מלאכותי או מעובד”. המשמעות מבחינת מוצרי קוסמטיקה טבעיים היא שחומרי הגלם שמרכיבים אותם עברו עיבוד מינימלי. למשל, שמנים אתריים שנוצרו באמצעות אידוי או זיקוק, שמנים שהופקו בכבישה קרה ועוד.

עם זאת, כדי שמוצר קוסמטיקה טבעית יעשה את עבודתו כנדרש, עליו לענות על שתי דרישות:

  • רוב מרכיביו צריכים להיות טבעיים כמו: צמחים, מינרלים, ויטמינים, תמציות ארומטיות שונות ועוד.
  • אחוז המרכיבים הטבעיים במוצר חייב להיות גבוה.

בניגוד למוצרי קוסמטיקה תעשייתיים, מוצרי קוסמטיקה טבעית מבוססים לא רק על מרכיבים טבעיים אלא גם על ידע מצטבר בן אלפי שנים, ידע שהשתכלל עם הזמן. למשל, כבר הפרעונים במצרים עשו שימוש במוצרים אותם רקחו מצמחי המרפא שהיו בסביבתם.

מה צריך לדעת לפני שימוש במוצרי קוסמטיקה טבעית?

הדבר שהכי חשוב לדעת הוא שמוצרי קוסמטיקה טבעית בטוחים לחלוטין לשימוש. אמנם עיבוד חומרי הגלם במוצרים נעשה באופן תעשייתי, אבל הוא נעשה תוך שימוש תכונותיהם החיוביות.

הפיתוח ותהליך הייצור המוקפד מאפשרים להתאים את המוצר לכל סוג עור ולבעיות ספציפיות. אפשר למצוא בין המוצרים סרום טבעי לעור יבש, סרום טבעי לעיניים שמראות את סימני ההזדקנות, מוצרי טיפוח לעור צעיר שסובל משמנוניות, לעור רגיל שסובל ממראה עייף ועוד שלל פתרונות.

הייצור מנטרל את הבעייתיות של לעור ספציפי מצמח מסוים (למשל רגישות) הודות לשילוב בין מספר צמחים ומיצוי ברמה הגבוהה ביותר.

איזה מוצרי קוסמטיקה טבעית לרכוש?

כאשר מדובר בבריאות שלך, אסור לקחת סיכון ויש לרכוש מוצרי קוסמטיקה טבעיים איכותיים בלבד. כמו בכל תחום, גם כאן, פעולה לא מקצועית (למשל שילוב לא נכון של חומרי הגלם השונים) יכולה להזיק במקום להועיל. בחירה במוצרי קוסמטיקה שמכילים חומרים טבעיים בריכוזים גבוהים שחודרים לעומק העור מספקת תוצאה שנראית לעין וגם מרגישה נפלא.

חשוב לזכור שהיום הודות להתפתחות הטכנולוגיה, מוצרי הקוסמטיקה הטבעית הם לא רק טובים ויעילים יותר אלא מאפשרים התאמה אישית לכל אחת ואחת. חשוב לא פחות, קוסמטיקה טבעית נגישה ושווה לכל נפש ולכל כיס כך שכולנו יכולות ליהנות מהמיטב של הטבע.

פנים פריז קוסמטיקה ארומטרפית

מהי ארומטרפיה?

ארומתרפיה הינה שימוש בשמנים אתריים וצמחי מרפא. המילה ארומתרפיה מורכבת מ-2 מילים: ארומה – ריח. תרפיה – טיפול בגוף ובנפש.

השמנים והצמחים מעבירים לגוף את התכונות הקסומות והמרפאות של הצמח באמצעות חוש הריח, מריחה על העור וחדירה למחזור הדם.

מהי קוסמטיקה ארומתרפית?

שמנים אתריים מופקים מחלקים שונים בצמח: זרעים, שורשים, עלים, פרחים ומהפרי. השמנים האתריים משפיעים על גופנו, על הרגש ועל היופי.

היתרון בשימוש בשמנים האתריים ובצמחי המרפא במוצרי קוסמטיקה טבעית הוא בהשפעה המיידית שלהם על העור. ההשפעה נעשית דרך הרחה, מריחה והגעה אל זרימת הדם. העור סופג את מלוא תכונות השמנים והתמציות ומנצל אותם לריפוי, איזון ו”תיקון” פגמים בעור.

קוסמטיקה ארומתרפית מובילה לתוצאות. היא קוסמטיקה פעילה, החודרת לעומק התאים ומבטיחה תוצאה יפה ובריאה לעורך. התכשירים השונים ובהם גם סרום טבעי לעור, קרם פנים, קרם פנים ואחרים, מכילים שמנים שהגוף יודע להשתמש בהם ולסלק מהגוף בצורה טבעית (שתן וזיעה) כך שכל רעלני הצמח נשטפים החוצה

השימוש בתכשירים הוכח כפעיל, יעיל וכמשפיע באופן מידי על העור. התוצאות מוכחות והעוד מקבל רק את מה שהוא באמת זקוק לו.

מהי חומצה גליקולית וכיצד היא מסייעת לטיפוח עור הפנים?

יש לך שאלה? צוות מומחים כאן לרשותך!

ליצירת קשר

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.