פילינג טבעי לפנים

פילינג לפנים

פילינג טבעי לפנים

פילינג לפנים פורסם ב

פילינג (קילוף עור בעברית) הוא תהליך קוסמטי שבו מוסרים תאים מתים מהשכבה העליונה של העור, כך שתאים חדשים צומחים ומקנים לעור מראה צעיר ובריא יותר. ממצאים היסטוריים שונים מראים שכבר הנשים במצרים העתיקה לפני כ-5000 שנה עשו פילינג, כך שלא מדובר בפעולה קוסמטית טרנדית בלבד.

 

פילינג כימי ופילינג באמצעות לייזר

הפילינג המוכר ביותר הוא זה שעושה שימוש בחומרים כימיים שונים (בעיקר חומצות), כך שנוצרות כוויות שגורמות לגוף להצמיח עור חדש. עם זאת, פילינג זה נחשב למסוכן מכיוון שהוא מחליש את המערכת החיסונית של הגוף. המשמעות היא שביצועו מצריך שימוש במקדם הגנה ע”ב יומיומי, הן כדי למנוע פיגמנטציה והן כדי למנוע זיהומים.

אפשרות פופולרית נוספת של פילינג היא פילינג שעושה שימוש בלייזר לצורך יצירת הכוויה. עם זאת, גם לפילינג זה יש חסרונות כמו מחירו היקר, הכאב הכרוך בו והצורך בהרדמה כללית שנחשבת למסוכנת.

שני סוגי הפילינג לעיל (כימי ולייזר) גם מצריכים עבודה של אנשי מקצוע מסיבה אחת – פילינג לא מקצועי ושימוש לא נכון בחומצות/לייזר יכול לגרום לנזק במקום לתועלת, למשל: צלקות, כתמים, עור בגוון לא אחיד ועוד.

 

אז מה עושים?

לכן הדרך הטובה ביותר לבצע פילינג היא באמצעות סדרת מוצרי ניקוי פנים טבעי חומרים ממקור אורגני או מינרלי, למשל גרגירים ו/או חומצות צמחיות במינון גבוה (15-19% חומרים פעילים). הדוגמאות הטובות ביותר לכך הן שתיים:

  • אקטיב פילינג – פילינג גרגירים טבעי שכולל גם חומצה לקטית, חמאת שיאה, שעוות דבוים, שמן קוקוס ואלוורה שמתאים לכל סוגי העור. הפילינג מנקה ביסודיות את העור, מסיר בהצלחה עודפי שומן ותאים מתים, משפר את הלחות, הרעננות והגמישות של העור ומותיר עור קטיפתי במרקם משי.
  • סקראב פסיפלורה – סבון פילינג גרגירי ע”ב חומצה לקטית, שמן זרעי ענבים, פסיפלורה וגרגירי אפרסק ומשמש. פילינג זה מתאים לכל סוגי העור והוא מנקה את העור ביסודיות, מסיר בהצלחה איפור, ממיס את התאים המתים, מבהיר את העור ושומר על לחותו כך שמתקבל עור חלק, נקי, רענן וגמיש יותר.

 

איך משתמשים בפילינג טבעי לפנים?

השימוש בפילינג טבעי לפנים הוא פשוט ואינו מצריך ידע קוסמטי מקצועי, אבל יש לעקוב אחר ההוראות בהתאם לסוג הפילינג:

  • פילינג במרקם של סבון יש לעסות על עור לח, להקציף ולשטוף.
  • פילינג שאינו במרקם סבון יש לעסות על עור לח עד לספיגתו ולשטוף. זמן הספיגה משתנה לפי מקום ביצוע הפילינג וסוג העור, למשל כאשר מבצעים את הפילינג במקלחת וכאשר מדובר בעור רגיש יש לחכות 3 דקות, אך כאשר הפעולה מבצעת בסביבה לא לחה יש להמתין 20 דקות.

 

כתבו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.