סבון פנים טבעי, הדרך הטובה ביותר לנקות את עור הפנים

טיפול פנים ביתי

סבון פנים טבעי, הדרך הטובה ביותר לנקות את עור הפנים

טיפול פנים ביתי פורסם ב

הפנים של האישה נחשבות לכרטיס הביקור שלה ולכן הם חייבים להיות בראש ובראשונה נקיים. ממש כמו שלא תגישי בכנס מקצועי כרטיס ביקור דהוי, מקומט או מלוכלך. לכן, ניקוי פנים היא פעולה נחוצה לכל אישה בלי קשר לגילה, סוג העור שלה או כל פרמטר אחד (למשל אם היא מתאפרת באופן קבוע או לא).

 

הדרך הטובה ביותר לנקות את עור הפנים

ניקוי הפנים מאפשר להסיר פסולת, איפור, זיהום, לכלוך (פיח, אבק, חול וכו’), הפרשות של זיעה ושומן וכן עודפי עור מתים מעור הפנים. חשוב לזכור שמדובר בפעולה חיונית כי עודפי הפרשות יוצרים מצע לחיידקים – מה שיכול לגרום לדלקות. עם זאת, רוב הסבונים כיום כוללים חומרי ניקוי כימיים שונים ושימוש בהם גורם לתופעות לוואי: שמנוניות, יובש, עקצוצים ועוד.

לכן, הדרך הבטוחה ביותר לנקות עור פנים רגיש, עדין או דק היא באמצעות סבון פנים טבעי. עם זאת, לנשים בעלות עור יבש מומלץ להימנע מסבון פנים מוצק ולהעדיף חלב פנים מסיבה אחת – הוא לא רק מנקה את העור אלא גם מזין אותו ומעשיר אותו בקרם לחות טבעי לפנים.

כדי להבטיח יעילות ועור לח, רענן וגמיש יש לבחור בסבון פנים טבעי  שמורכב מתמציות של מינרלים וצמחים כמו רימונים, בזיליקום, תמרים ומועשר בשמנים טבעיים כמו שמן זית ושמן בזיליקום שמרככים את העור.  רק שילוב זה מבטיח את הניקוי המושלם: מצד אחד יסודיות ומצד שני עדינות, כך שרמת החומציות בעור מתאזנת.

 

איך משתמשים בסבון פנים טבעי?

אופן השימוש בסבון פנים טבעי זהה לאופן השימוש בחלב פנים אך בשני המקרים יש להתאים אותה לאופי האישה:

  • אישה שמתאפרת – הספגת סבון הפנים על צמר גפן וניקוי העור
  • אישה שאינה מתאפרת – עיסוי סבון הפנים על פני העור בתנועות סיבוביות ושטיפה במים/הסרה באמצעות צמר גפן לח.

בכל מקרה יש להקפיד לא לבצע עיסוי עמוק מדי וארוך מדי וזאת מסיבה אחת – סבון הפנים אינו מיועד לחדור לשכבות העור העמוקות. כדי ליהנות מתחושה נוספת של רעננות מומלץ להשתמש במי פנים לאחר השימוש בסבון הפנים. השימוש במי פנים יכול להיעשות ישירות על העור או באמצעות צמר גפן, אבל דבר אחד בטוח – העור שלך יגיד לך תודה.

עם זאת, כדי לשמור על העור רווי בלחות מומלץ לעשות שימוש באותה סדרת ניקוי, למשל סבון/חלב פנים ומי פנים של חברת פנים פריז שמבוססים על תמציות של צמחים, מינרלים ושמנים צמחיים.

כתבו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.