מיצוק הפנים והגוף אחרי הלידה

מיצוק הפנים

מיצוק הפנים והגוף אחרי הלידה

מיצוק הפנים פורסם ב

החדשות האחרונות למיצוק הפנים והגוף אחרי הלידה

 

לחזור לגזרה בדרך המהירה והבטוחה

בתקופה שלאחר הלידה, את מחפשת בקדחתנות את הדרך הנוחה ומהירה לחזור לגזרה ולעור הפנים החיוני שאיפיינו אותך רק כמה חודשים לפני ההריון. הדרך המקצועית, הקצרה והטבעית שמציע פנים פריז, מכון המתמחה בעיצוב ומיצוק הפנים והגוף, יסייע לך לכבוש את המטרה במהרה ובדרך הנכונה.
 

שמרי על הנכסים היקרים ביותר

אין ספק שפנים וגוף הם הנכסים היקרים ביותר של כל אחת וכשאלו מוצקים וזוהרים הכל מסביב נראה נכון יותר ואופטימי. עם כל הרצון, חשוב לא לקפוץ על כל עצת קסמים שהחברה שלך נתנה. ישנה חשיבות רבה לתהליכים ולאופן קבלתם וגם אם את מהאימפולסיביות חסרות התקנה, נסי להבין עוד קצת את הדברים לעומקם.
 

הצביעי בדיוק על הנקודה לטיפול

אחת הבעיות המאפיינות נשים לאחר לידה היא העור העודף והריפיון. בטן מדלדלת או ירכיים רפויות יהיו לרוב מוקדי הטיפול. בטיפול החדשני, הניתן בפנים פריז, את בוחרת באיזה איבר לטפל. בניגוד לאימון בחדר כושר, בו עלייך להשקיע זמן רב לקבלת תוצאות, בשיטה החדשנית תוכלי להצביע בדיוק על הנקודה המסוימת בה את חפצה לטפל. אם תרצי לטפל בבטן רפויה, זה יהיה המקום היחיד שהמכשיר יטפל בו, עובדה שחוסכת זמן יקר מאוד למטופלת.
 

6 טיפולי פנים ואת בעניינים – ככה עושים את זה

על-ידי אימון אישי וממוקד בפנים וסביבתם הקרובה, תוכלי להעניק זוהר וחיוניות הכרחיים לצוואר נפול, סנטר מדלדל, לחיים שאבדו כיוון, שפתיים חסרות נפח או עפעפיים מרוטות. הטיפול נעשה בעזרת מכשיר מיוחד שעובד על הרצפטורים המעבירים את המסר לקצות העצבים של השריר, מעוררים את הזכרון הגנטי שלו, כך שהעור המחובר אל השריר יקבל את הנפח שיצר השריר ויראה מוצק וצעיר. את התוצאה תוכלי לשמר בקלות בביתך. לא יותר מ-10 דקות בכל יום. 5 דקות בבוקר ועוד 5 בערב, כך שגם לאמא העסוקה ביותר יימצא הזמן, גם ביום שהיא טובעת במשימות עד הצוואר.
 

שריר מוצק במקום שטוח

מתוחה בלבד? לא מספיק. דמייני אישה עם ישבן וחזה רפויים, הדבר היחיד שיעניק להם ונפח יהיה חיזוק השרירים של אותם איברים, שירים אותם ויהפוך אותם לסקסיים, יפים ומושכים. אין בוטוקס לצוואר נפול, מחשוף רפוי או בטן מדלדלת. הסכין אכן מחליק, אך שוכח בדרך להכניס את הנפח והחיוניות האחראים על המראה הצעיר והטבעי.
 

פנים יפות וגוף סקסי – איך?

ככל שתקפידי ותשקיעי בחיזוק שרירי הפנים והגוף, כך הם יהפכו למוצקים ונפוחים ויהוו את הבסיס המתבקש לעור צעיר וזוהר. חשוב מאוד לזכור ולהפנים כי נשיות האישה היא בצורה שלה, בנפח ובעיצוב ולא בעור מתוח. ההשקעה הנקודתית והממוקדת במיצוק הפנים והגוף, יאפשרו לך להתחבר בחזרה לנשיותך, לגזרה שרק יכולת חלום עליה במשך תשעת ירחי הלידה ולתחושת הסיפוק וההישג שתתמלאי כשתעמדי בגאון מול המראה שעלת דלת הארון.
הטיפולים הקוסמטיים שתקפידי לעשות מעת לעת יהיו תשובה משלימה ויטפלו בעיקר בגוון העור ובחיוניות שלו, אך אל תשכחי שהבסיס להכל טמון במוצקות ונפח השרירים.
 
 
 
 

כתבו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.