מוצרי טיפוח טבעיים לפנים

טיפוח פנים

מוצרי טיפוח טבעיים לפנים

טיפוח פנים פורסם ב

עור פנים מטופח נחשב לכרטיס הביקור הנשי האולטימטיבי. מכיוון ש”אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני”, טיפוח עור הפנים הוא אחד הדברים שכל אישה חייבת להקפיד עליו. טיפוח זה נחלק לכמה סוגים עיקריים: ניקוי העור, הוספת לחות לעור, מיצוק הפנים וחידוש עור הפנים.

מוצרי טיפוח טבעיים לפנים

ניקוי פנים טבעי מאפשר להסיר איפור, שומן, לכלוך ותאים מתים בצורה יסודית ולקבל עור נעים למגע, רענן וגמיש. הניקוי האיכותי ביותר נעשה באמצעות מוצרים טבעיים (חלב פנים, מי פנים, פילינג ועוד) שמכילים תמציות של וויטמינים וחומצות שונות (למשל חומצה לקטית).

מוצרי טיפוח טבעיים לניקוי פנים עושים את פעולתם בעדינות תוך כדי הגנה על עור הפנים, איזון רמת החומציות ושמירה על הלחות בצורה הכי בריאה שאפשר.

ניקוי עור הפנים

קרם לחות לפנים משפר את מרקם העור, מצמצם את הקמטים ומעניק לעור מראה חלק, גמיש, זוהר ויציב.

מומלץ לעשות שימוש במוצרי לחות שמבוססים על פורמולות של צמחים, חומצות, שמנים ארומטיים, מינרלים וויטמינים כי אלו נספגים בעומק התא ומעודדים ייצור של קולגן –חלבון המשפיע לטובה על הגמישות והאלסטיות של העור.

כדי לייעל את השימוש במוצרי הלחות השונים לעור יש להקפיד על שני דברים: אופן השימוש והתאמה לסוג העור. למשל, יש קרמים המתאימים ליום ויש כאלו המתאימים ללילה, יש כאלו שמתאימים לעור רגיש ואילו אחרים שמותאמים לעור צעיר.

מיצוק עור הפנים

טיפוח הפנים מעודד לא רק את ייצורו של הקולגן שתורם לאלסטיות העור, אלא גם מאפשר את חידוש תאי העור, צמצום של קמטים, החזרת הברק הטבעי לעור והגברת הטונוס שלו.

גם כאן שימוש יעיל נעשה באמצעות קרמים וסרומים המכילים תמציות של שמנים וחומצות פעילות.

עם זאת, השימוש חייב להיעשות התאמה אישית לפי סוג העור, אופן השימוש ואזורים גופניים ספציפיים הזקוקים למיצוק (למשל הצוואר). למשל, לאלו הסובלות מעור יבש מומלץ להשתמש בסרום.

חידוש עור הפנים

חידוש עור הפנים מתאים לכל אישה, אבל מומלץ בעיקר לאלו שיש להם עור רגיל הנוטה לשמנוניות.

מוצרי טיפוח טבעיים לפנים  מאפשרים לחדש את עור הפנים, לשפר את הלחות שלו, להבהיר אותו, להוסיף לו זוהר ולאחד את גוון ומרקם העור. כדאי להקפיד על קרמים או סרומים במרקם קל ואוורירי כי הם נספגים בקלות בעור .

המוצרים הטובים ביותר לחידוש עור הפנים הם אלו שמכילים תמציות טבעיות פעילות באחוזים גבוהים (18-31%) ושכוללים ויטמינים וחומצות שונות. למשל חומצות שומן שונות מסוג אומגה האחראיות לא רק על בנית ממברנת התא וחידושו, אלא גם על מרקם העור וגמישותו (טורגור)

כתבו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.