להרים את הפנים | מיצוק הפנים וחיטוב

מיצוק הפנים

להרים את הפנים | מיצוק הפנים וחיטוב

מיצוק הפנים פורסם ב

קרה לך שקמת בבוקר הסתכלת במראה וגילית שחלקים בפנים שלך מתחילים לצנוח אט אט לכיוון הסנטר, וקוקו מתוח אכן מותח לך… כי יש את מה?

נכון אין תרופות פלאים אבל מסתבר שאפשר לעשות לא מעט למיצוק וחיטוב הפנים שלנו בלי הזרקות וסכיני מנתחים. אורלי שי מעצבת אופנה ותדמית מביאה אליכם את הטרנד החדש: התעמלות לפנים – איפה לומדים, ממה להיזהר או בעברית… איך להרים את הפנים.

כשהבחנתי לראשונה בצניחה החופשית שמשתלטת על תווי פני הצעירים הייתי בטוחה שאני לא מפרגנת לעצמי מספיק שעות שינה, החלפתי את הקוסמטיקה שלי לכזו עם מקבץ חומרים פעילים גבוה יותר, נדבקתי לבקבוקי המים הקטנים והתחלתי לשים לב למה שנכנס לי לפה… זה אכן עזר אבל בסוף הבנתי, הטבע קורא לנו אל אימא אדמה. הרבה שנים לפני שאנחנו עוצמות עיניים עור הפנים שלנו נמשך מטה עם כוחות הגרביטציה. ובייננו?!… לא רואה את עצמי בשלהי השלושים שלי קמה ממתיחת פנים.

העור אמנם נראה מתוח אחרי ניתוח אבל השריר שמחזיק אותו עגול, יציב ורענן כמו שהינו צעירות מתרופף. בדיוק כמו שביישבן, מעל הברכיים, בחלק התחתון של הידיים (כן אני יודעת שרצים לכם בראש עוד אזורים… גם לי). שום ניתוח או הזרקה של רעלנים להקפיא את השרירים שלי לא ינפחו וישוו להם מראה רענן וטבעי.

פנים צעירות נמדדות על פי: גוון העור, מרקם העור ומוצקות וייצוב שרירי פנים. על גוון העור, עומק הקמטים וחילוף התאים, אנו יכולות להשפיע בעזרת הגנה מקרינת השמש, שימוש במוצרי קוסמטיקה בלי אחוז גבוהה של מרכיבים פעילים, תזונה וניקיון עמוק של העור. ניקוי העור באופן קבוע מסייע לו בחידוש התאים ומשווה לעור גוון רענן וצעיר יותר, השקיעי יותר במוצרי הניקוי לעור מאשר בקוסמטיקת הזנה. העור יודע לעשות את עבודת החילוף הוא רק צריך לנשום מדי פעם. קרם על קרם – רק סותם אותו. נקי בוקר וערב, השתמשי במסכה לפחות אחת לשבוע ופרגני לך קוסמטיקאית מדי פעם.

 

פנים שיריות ועור מתוח

מוצקות ועיצוב שרירי הפנים הם הכלי האישי שלך לחיטובם, לאחרונה יש לא מעט שיטות לחזק ולנפח את שרירי הפנים מתוך הבנה פשוטה – שריר מוצק ונפוח הוא הבסיס לעור במראה צעיר. עור המתוח מניתוח על שריר רפוי משול לישבן חסר שרירים כמו המבוגרות בחוף הים, בגד הים המתוח מוחץ ומשטיח להן את הישבן. עור הפנים בניגוד לרוב שאר חלקי הגוף, דבוק לשריריו ומצבם של אלה משפיע מיידית על מראה הפנים. כל שינוי בשריר ישפיע ישירות על מראה ואיכות העור. ניפוח השריר ימתח וצמיד וירים את העור היושב עליו.

 

איפה לומדים וממה להיזהר

כשראיתי על חברה שזה ממש עובד, כמו כל ישראלית טובה חיפשתי הדרכה בספרות הכתובה זה הכי זול לא? מהר מאד גיליתי שללא הדרכה אישית אני מחזקת ומצמיחה לעצמי קמטוטים חדשים כשהבנתי את מימדי האסון בלימוד עצמי, חיפשתי דרכי לטוב ביותר ומצאתי עצמי נפרדת ממיטב כספי לטובת הדרכה אישית למיצוק וחיטוב הפנים.
המקום: “פנים פריז”, חברה המתמחה בשיקום וטיפוח עור הפנים והגוף, הממוקם בכיכר המדינה. שלא כמו בחדר כושר בתום ההדרכה את משוחררת להתעמל לבד אין תשלום חודשי ולא צריך לתאם זמנים מראש. שלוש דקות ברמזורי הבוקר שלוש בדרכי חזרה ודי.

הכי נחמד שאת יכולה לבחור לעצמך את האיזור בו תתמקדי, לנפח את השפה העליונה, להרים את שריר עצמות הלחיים למצק את הרפיון סביב הפה ועוד.
אז אם תראו אותי עושה לכם פרצוף בדרכי ברכב זה לא אתם זו אני, ואל תאמרו חמוצת פנים אלא… חטובת פנים לפחות עד השיגעון הבא.
באדיבות אורלי שי – המרכז לסטיילינג

כתבו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.