כל מה שרצית לדעת על פילינג ביתי

Blog thumbnail

כל מה שרצית לדעת על פילינג ביתי

Blog thumbnail פורסם ב

פילינג הוא טיפול עור אשר בא להסיר את התאים המתים ולעודד התחדשות של תאים חדשים. העור שלנו הוא איבר חי, נושם וגם האיבר הגדול ביותר שלנו. מדי יום תאים מתים ומתחלפים בחדשים. הזנת העור ועידוד התחלופה, גורמת לצמיחה של תאים חדשים ולמראה צעיר ורענן. הטיפול לא חייב להתבצע רק ביציאה מהבית ותכשיר פילינג ביתי יעזור לך להשיג תוצאות מדהימות.

קצת על היסטוריית הטיפוח

טיפולי הטיפוח היו קיימים ככל הנראה מאז ומעולם. ישנן עדויות על שימוש בטיפולים שמזכירים את טיפולי הפילינג כבר בימי מצריים העתיקה. בתקופה זו נעשה שימוש בחומרים מן החי ומהטבע כמו חלב עזים חמוץ, מלח ועורות של בעלי חיים שונים (איתם שפשפו את העור).

בתחילת המאה ה-19 סלונים שונים באירופה ואמריקה החלו להציע טיפולי פילינג מחומרים שככל הנראה היו גם כן מהחי. שנים לאחר מכן, באמצע המאה ה-20, הטיפולים הפכו לרפואיים והתבססו על חומצות שונות. היום, ניתן לבצע פילינג ביתי תוך שימוש בחומרים שעוברים תהליכי בקרת ייצור ברמה הגבוהה ביותר.

היום, מעבר לשימוש בתכשירים ביתיים, ניתן לבצע גם פילינג עמוק בלייזר ואמצעים נוספים שנחשבים לאגרסיביים יותר אך מובילים להתחדשות העור ולתוצאות מרשימות. אמצעים אלה לא מתאימים לשימוש יום יומי ויבוצעו רק על ידי בעלי מקצוע שלמדו והתמחו בתחום. כחלק מטיפולי השגרה וטיפוח העור פילינג טבעי לפנים יעודד את העור להתחדש, יסיר את התאים המתים וישמור על הזוהר שלו.

שאלות נפוצות על פילינג ביתי

טיפולי הפנים מתבצעים באופן יום יומי. כבר משנות העשרים המוקדמות מומלץ להשתמש בקרם פנים וקרם לילה, סרום לעיניים ולאחר שנות השלושים ניתן לשלב גם תכשירי ליפט אשר מעודדים את העור להישאר מתוח ובכך מפחיתים את היווצרות הקמטוטים, נפילת עור והקמטים. השימוש בתכשירים השונים צריך להתבצע באחריות ומענה על השאלות הבאות יעזור לך לבצע טיפולי פילינג ביתיים בטוחים.

מה ההבדל בין פילינג ביתי לבין פילינג רפואי?

ישנן בעיות עור אשר דורשות טיפול של פילינג רפואי. במקרה זה יש צורך ברופא אשר התמחה בתחום והוא יוכל לעשות שימוש בחומצות ואפילו בלייזר. טיפול זה יתבצע במרחב מתאים ותחת הרדמה חלקית (שגם היא מתוכננת היטב כמובן). פילינג ביתי יתבצע על עור בריא, כדי לשמור עליו ולעודד את ההתחדשות שלו. אפשר לבצע את טיפול פילינג בבית באופן עצמאי ללא צורך בתנאים מיוחדים (למעט שמירה על היגיינה כפי שמומלץ בכל טיפול פנים).

כל כמה זמן מומלץ לעשות טיפול פילינג ביתי?

את טיפול הפילינג אין צורך לבצע כל יום. מדובר על טיפול פעיל שגורם לחשיפה ראשונית של העור כדי להזין אותו בחומרים חיוניים. בהמשך לטיפול העור יודע להתחדש ומקבל את המראה הרענן והצעיר. כיוון שפעולה זו לוקחת זמן, אפשר לבצע טיפול פילינג ביתי מדי שבוע ואין כל צורך לבצע יותר מכך ובוודאי שלא בכל יום. התוצאות הזוהרות והעור יהיה צעיר ורענן בטיפול ביתי בתדירות שכזו וכל עוד הפורמולה טבעית ומכילה חומרים מזינים וחומרים לשמירה על לחות העור כמו חמאת שיאה, אלוורה ונוספים.

האם ישנן מגבלות שימוש בפילינג?

עור פצוע אשר עבר טראומה (למשל עור שנשרף לאחר חשיפה לשמש) צריך לקבל את הטיפול המתאים ויש להמתין עם השימוש בפילינג. ברגע שישנה רגישות גבוהה של העור בשל מחלת עור, פגיעה או בעיה דומה, יש להשתמש במוצר המתאים ולהימנע מטיפולים חודרים. כמו כן, נשים בהריון צריכות לבדוק אם ישנן מגבלות על המוצר לפני השימוש.

אקטיב פילינג של פנים פריז

תכשיר אקטיב פילינג של פנים פריז מכיל 15% חומר טבעי פעיל אשר מיועד לניקוי וטיהור העור. שימוש ביתי בתכשיר מעודד את התחדשות התאים ומעשיר את העור בחומצה לקטית, פרו ויטמין B וויטמין E שעוזר לעור לשמור על הגמישות והזוהר שלו. התכשיר מכיל חומרים טבעיים ובין היתר מכיל חמאת שיאה להזנת העור, אלוורה להרגעה ושמן קוקוס.

מוצרי הקוסמטיקה של פנים פריז הם מוצרי קוסמטיקה טבעית ומכילים חומרים שנבחרו בקפידה ונבדקו באופן מדעי. הפילינג מגיע במרקם קרם, ללא סבון. הוא נעים למגע ומשתלב בשגרת הטיפוח הביתית.

כתבו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.