יעילות ויטמין E

קוסמטיקה טבעית

יעילות ויטמין E

קוסמטיקה טבעית פורסם ב

ויטמין E הוא נוגד החמצון העיקרי ותכונות מופלאות הופכות אותו לחלק בלתי נפרד מטיפולי קוסמטיקה טבעית.

מדוע, אם כך, הוא כל כך יעיל? וכיצד משלבים אותו בעור? הנה כל התשובות שייעזרו לך להשיג תוצאות בעזרת הויטמין היעיל ביותר לעורך.

ויטמינים חיוניים לגוף והתפקיד העיקרי שלהם הוא לסייע בפעילות מטבולית ומערכתית, בהפקת אנרגיה מתוך מוצרי מזון ובהשתתפות בבניית כדוריות דם והורמונים. כמו כן, הם יוצרים את הכימיקלים שמפעילים את מערכת העצבים ורבים מהם הם חומרים נוגדי חמצון.

כל הויטמנים הם חיוניים (למעשה, המילה “ויטמין” משמעותה “חיוני”) אולם מתוך רשימת הויטמינים, היעיל ביותר לקוסמטיקה הוא ללא ספק ויטמין E – וזאת מסיבות מגוונות. היתרונות של ויטמין E בקוסמטיקה טבעית את היעילות של ויטמין E ניתן לראות בעיקר בטיפולי קוסמטיקה טבעית.

מוצרי קוסמטיקה טבעית מכילים ויטמין E כי הוא מתפקד כקו-אנזים בקרומי תאים וכמובן בגלל שהוא נוגד חמצון רב עוצמה. לפיכך, ויטמין E מגן על קרומי התאים וחלקים אחרים מסיסי שומן מפני רדיקלים חופשיים, מצמצם סיכון למחלות לב ומשמש כחומר משמר במוצרי ניקוי פנים, תכשירי קרם לחות ומוצרי ארומתרפיה לכל הגילאים.

את היעילות של ויטמין E רואים בעיניים – האמת היא שלא צריכים להיות מומחים לביולוגיה בשביל לזהות את היתרונות של ויטמין E בתחום הקוסמטיקה הטבעית: נכון להיום, ויטמין E משמש לטיפולי מיצוק פנים והוא אפקטיבי גם בתהליכים מורכבים יותר של חידוש עור הפנים לגברים ונשים. מעבר לכך, ויטמין E מזוהה עם מוצרי עיניים והוא חלק בלתי נפרד מכל חנות למוצרי קוסמטיקה טבעית שמכבדת את עצמה.

הדור הבא של קוסמטיקה טבעית – במסגרת טיפולי קוסמטיקה טבעית מנצלים את היעילות של ויטמין E באופן מהיר ובולט ראשית, הויטמין ממוחזר בגוף כרדיקל ולאחר חמצון הוא עובר לחלק הפנימי של הממברנה. שנית, הויטמין מתפרק על ידי חומרים מסיסים במים, מנטרל רדיקלים חופשיים ומונע נזקים במקומות רגישים כגון הלב, כלי הדם, העור, המוח והמערכת ההורמונאלית. זהו תהליך שמייצג באופן מובהק את הדור הבא של קוסמטיקה טבעית והוא זוכה להצלחה מעוררת הערכה.

ויטמין E למניעת קמטים  – ויטמין E מונע קמטים ונטילה שלו בתכשירי קוסמטיקה טבעית מפחיתה את אובדן המים והגמישות בעור. ויטמין E מסוגל למנוע חמצון של השומנים שגורמים נזק לתאים בתוך זמן קצר, הוא מתפקד כחסם יעיל נגד גורמי סביבה מזיקים והוא נמצא ברמות גבוהות יותר באפידרמיס (שכבת העור החיצונית ביותר) מאשר בדרמיס (שכבת העור הפנימית). נציגי פנים פריז ישמחו לסייע לך לבחור מוצרי קוסמטיקה טבעית יעילים – המכילים ויטמין E.

כתבו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.