טיפים לטיפוח הפנים

טיפוח פנים

טיפים לטיפוח הפנים

טיפוח פנים פורסם ב

כולנו רוצות עור פנים קורן, צעיר וזוהר אבל לא כולנו יודעות איך להגיע למטרה הזו

אמנם רובנו מכירות בכך שחוסר שינה, סטרס, עישון, תזונה לא מאוזנת וחשיפה לשמש מזיקים לבריאות, אבל רק חלקנו מבינות שיש לכך השפעה גם על העור הפנים. אתן מוזמנות להמשיך לקרוא ולגלות טיפים לטיפוח הפנים שיבטיחו לכן מחמאות.

 

 

טיפ מספר 1 – להקפיד על ניקיון הפנים

אמנם ניקוי הפנים הוא חובה כדי להבטיח עור בריא, אבל ניקיון יתר יכול דווקא להזיק במקום להועיל. למשל, שימוש בסבונים יכול לייבש את העור ולפגוע בהפרשת השומנים שמגינים עליו מפגעים חיצוניים.

לכן, יש לעשות שימוש במוצרי ניקוי לפנים שמתאימים לסוג העור שלך (חלב פנים, מי פנים ופילינג) ולבעיות הספציפיות שמהן הוא סובל (יובש, אקנה, שמנוניות, קמטים וכו’), למעט ככל האפשר לנקות את הפנים באמצעות סבונים ובעיקר- לחזור על הפעולה לפחות פעמיים ביום תוך שימוש במים פושרים בלבד.

 

טיפ מספר 2 – לעשות שימוש במוצרי קוסמטיקה טבעיים

אמנם השימוש במוצרי הקוסמטיקה למיניהם הוא חיצוני, אבל מחקרים שונים הוכיחו שהחומרים התעשייתיים, הסינתטיים והכימיים שנמצאים בבסיסם של מוצרים אלו חודרים הן למחזור הדם והן לעור, כך שהם בסופו של דבר נספגים בגוף. הדרך הטובה ביותר למנוע זאת ועדיין להישאר יפה ומטופחת היא פשוטה – לעשות שימוש במוצרי קוסמטיקה טבעית.

מוצרים אלו מבטיחים שחומרי הגלם הטבעיים (שמנים, צמחים, מינרלים, ויטמינים, תמציות ארומטיות וכ’) נמצאים במוצר באחוזים גבוהים ושהם עברו עיבוד מועט ככל האפשר (למשל אידוי או זיקוק של שמנים אתריים, כבישה קרה של שמנים וכו’), כך שהתכונות החיוביות שלהם נשמרו.

 

טיפ מספר 3– לזכור שזה בידיים שלנו

אמנם עור הפנים שלנו מושפע מגנטיקה אבל לסביבה יש השפעה לא פחותה. המשמעות היא שאנחנו יכולות לשנות את המציאות, למשל להפסיק לעשן (או לפחות לדרוש שלא יעשנו לידינו), לתרגל שיטות שונות להפחתת סטרס, להתחיל לאכול בריא, לשתות כמה שיותר מים ולהיחשף כמה שפחות לקרני השמש המזיקות.

גם רכישת מוצרי הקוסמטיקה היא עניין של בחירה. גם כאן אסור לקחת סיכונים מיותרים ומומלץ לרכוש מוצרי קוסמטיקה שהם טבעיים ואיכותיים, כלומר מוצרים שמכילים חומרים פעילים בריכוז גבוה ושמתאימים לסוג העור לבעיותיו הייחודיות.

באופן הזה לא רק תהיי יפה יותר אלא גם תבטיחי שתיהני משילוב נדיר: ידע מצטבר בן אלפי שנים שהשתכלל במרוצת הדורות ומוגש לך באמצעים מודרניים, כך שהטבע עובד בשבילך בזמן שאת נהנית מכל העולמות.

כתבו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.