חידוש עור הפנים, תהליך אחד שכולל רק שלושה שלבים שהוכח כעושה את העבודה

ניקוי פנים טבעי

חידוש עור הפנים, תהליך אחד שכולל רק שלושה שלבים שהוכח כעושה את העבודה

ניקוי פנים טבעי פורסם ב

אמנם אין פתרונות קסם שמאפשרים את חידוש עור הפנים במהירות, אבל יש תהליך אחד שkל טיפול פנים ביתי הכולל רק שלושה שלבים שהוכח כעושה את העבודה תרתי משמע. התהליך כולל ניקוי פנים עם סבון, פילינג ולאחריו מריחת קרם פנים עשיר בחומצות שומן. וזה הזמן להכיר את התהליך לעומק בהתאם לשלביו השונים:

שלב ראשון – ניקוי פנים

הדרך הנפוצה לניקוי פנים באמצעות טיפול פנים ביתי כוללת חלב פנים ו/או מי פנים, כך שאפשר בפעולה אחת גם להסיר את האיפור, גם לנקות את הפנים וגם לאזן את רמת החומציות.

עם זאת, כיום יש מוצרים שמאפשרים ניקוי פנים טבעי הודות לפורמולות טבעיות שמכילות ויטמינים, חומצה לקטית וחומצות פעילות שמאפשרות גם להגן על העור וגם לשמור על לחותו.

אחד המוצרים האלו הוא סקראב פסיפלורה סבון גרגירים על בסיס חוצה לקטית שלא רק ממיס תאים מתים, אלא גם מאפשר לקבל עור משי, נעים למגע וגמיש, הודות לגרגירים המשמשים כפילינג מכני טבעי לעור. כשמוסיפים לכך את העובדה שבמוצר 19% חומרים טבעיים פעילים מתקבלת תוצאה אחת – מוצר מושלם שכל אחת חייבת לעצמה. וכמובן שאת נהנית מהריח הנפלא ומעורר התשוקה של פרי התאווה הלא הוא הפסיפלורה.

 

שלב שני – פילינג

פילינג מאפשר להסיר לכלוך, תאים מתים ועודפי שומן מהעור ועדיף כמובן להשתמש בפילינג שמבוסס על מוצרים טבעיים. למשל, קרם אקטיב פילינג המכיל 15% רכיבים טבעיים פעילים שכוללים ויטמינים, חומצה לקטית וחומצות פעילות כך שזה הרבה יותר מפילינג. המוצר מתאים לכל סוגי העור ולכל הגיליאים, כך שהוא אידיאלי למי שמעוניינת לשמור על עורה בטבעיות בלי לוותר על האיכות.

 

שלב שלישי – מריחת קרם לחות לפנים

מריחת קרם לחות לפנים שעשיר בחומצות שומן ומשקם את קרום התא ומדרבן ייצור קולגן ומיצב אלסטין, שני אלמנטים אלה חיוניים לחידוש עור הפנים.

אם את מחפשת קרם פנים מומלץ כדאי שתכירי את האופציה הטבעית – קרם פנים טבעי המורכב מתמציות צמחים, שמנים ארומטיים וויטמינים, מרכיבים אלו נספגים לעומק התא הודות למבנה מולקולרי קטן של גרגירי הצמח ומעניקים לו מראה צעיר זוהר גמיש ורענן.

קרם לחות טבעי מעניק לעור הפנים מראה יציב חלק וגמיש, מחליק קמטים קלים על פני העור ומצמצם קמטים.לנשים בנות 30+ עם עור רגיל שנוטה לשומניות מומלץ לעשות שימוש בתכשירים ייעודיים, למשל להשתמש בקרם לחות טבעי לפנים של חברת פנים פריז. קרם זה לא רק מחדש את מראה העור, אלא גם משפר את לחותו, מעניק לו זוהר ומשפר את צבעו ואת מרקמו. וכמובן שאם יש אפשרות להשתמש בקרם לחות לפנים עם מקדם הגנה – זה מומלץ ואפילו רצוי

כתבו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.